סדנת צבעים מרפאים

סדנה שמתאימה למתעיינים בנושא לעומק ליחידים או לקבוצות. סדנה ממושכת או יום מרוכז.

במשך אלפי שנים השתמשו בני האדם בצבעים לריפוי, ליצירת יופי ולהרגשה זוהרת ומלאת חיים. צבעים נמצאים בכל מקום: בטבע, בבית, בארון ובמזון שאנו אוכלים.
כשלומדים להבין את שפת הצבעים אפשר להשתמש בהם בצורה מודעת. 

תדר הצבעים כל כך נגיש וזמין לנו והשימוש בו עדין ועוצמתי בו זמני. תרפיה בצבע היא כלי מדהים לחיים שאינו יכול להזיק בשום אופן אלא רק לשפר ולהיטיב.

הסדנה מיועדת לכל מי שרוצה להתנסות באנרגיות הנפלאות שלהצבעים ובכוחות הריפוי המופלאים שלהם. הסדנה תעסוק בבחינת השפעתם של 45 צבעים וניואנסים על החושים הפיזיים, המנטאליים והרוחניים תוך התנסות מעשית בטכניקות מתקדמות של ריפוי בצבע וצ’קרה הילינג.

תרפיה בצבע משתמשת בכלים רבים: הדמיה, ( ויזואליזציה),בגדים ונעלים, מאכלים ומשקאות, עיצוב הבית , מצעים, טבע, קריסטלים,שמנים, מלחי אמבט, מנורות, נרות, תכשיטים ואיפור ,צמחים ופרחים, ציור, צביעה, מנדלות, שתיית מים מכוסות צבעוניות שספגו את כדי להיות אפקטיבית , תרפיה בצבע מטפלת לא רק בצד הפיזי אלא גם בצד הרגשי ובמחשבות ובאמונות שאפשרו למחלה להיווצרקרני השמש( פירמידות אור)

לכל איבר בגוף יש צבע שקשור אליו.צבעים מאפשרים גם לפתוח את הלב, להגביר את האנרגיה והביטחון העצמי להביא בהירות, להרפות לחץ ולהביא שלוה.

  • כדי לחוות שקט ושלוה לבשו כחול ולבן והכניסו יותר צמחים ירוקים לסביבתכם.
  • כדי לפתוח את לבכם לאהבה לבשו כתום או נשאו קריסטל ורוד.
  • כדי להעלות את רמת האנרגיה אכלו ולבשו אדום, כתום או זהב.
  • כדי להגביר ביטחון עצמי לבשו תכשיטים בצבע טורקיז ובגדים כחולים.
  • לשיפור איכות השינה קנו מצעים בצבע אינדיגו.
  • השתמשו באדום וזהב למשיכת שפע, שגשוג ועושר לחייכם