צ’קרהילינג

נתיב אפקטיבי, רוחני וטבעי לריפוי ולבריאות . מכיוון שכל אחת מהצ’קרות אחראית לתחום אחר בחיינו, צ’קרה הילינג וריפוי בצבע מאפשרות לנו להתמקד בתחום ספציפי בכל זמן נתון, אותו רוצים לשפר במהירות וביעילות. בין אם זו הקריירה, מערכות היחסים או האינטואיציה, לכל אחד מהם יש צ’קרה אחראית.

תקוע בעבודה לא מספקת? חזק את צ’קרת השורש, מחפש מערכת יחסים רומנטית? התמקד בצ’קרת היצר והיצירה, רוצה חיבור חזק יותר למקור? חזק את צ’קרת הכתר.

כל אחד מאתנו מתמודד עם אתגרים שונים בתקופות שונות בחיים, וזוהי הסיבה שצ’קרה הילינג וריפוי בצבע מקנים כלים יעילים לתמיד. הם נותנים לנו ארגז כלים אנרגטי שניתן להשתמש בו בכל פעם שנצטרך לתקן משהו שהשתבש לנו בחיים.

האם זה עובד באמת? האם יש לכך הוכחות מדעיות ?

ריפוי בצבע וצ’קרה הילינג מבוססים על ידע עתיק אך המדע המודרני מספק הוכחות מדעיות מדהימות שזה עובד. מגוון אוניברסיטאות מפורסמות ופרופסורים חוקרים ומאמתים גם את קיומן של מרכזי אנרגיה בגוף וגם את היכולת להשפיע עליהן. ההוכחות המדעיות הינן חשובות באותה מידה שההוכחות בשטח מדברות בעד עצמן. ערכו תחקיר אונליין וגלו אין ספור עדויות של אנשים על יעילות הריפוי בצבע וצ’קרה הילינג

תרפיה בצבע , עבודה עם קריסטלים וצ’קרה הילינג הן דרכים קסומות להכיר את האני הפנימי .המפגש האישי מתאים לכל מי שרוצה לאזן את חייו, לנטרל חסימות, להגביר יכולות, להתגבר על קשיים זמניים ו או מתמשכים ולשפר את איכות החיים ברבדים הפיזי הרגשי המנטאלי והאנרגטי.